O firmie

Hej! Jestem Maria i od dziecka żyję wśród roślin. Jestem od nich totalnie uzależniona. Wybór zawodowej drogi był dla mnie oczywisty. Gdzie byłoby mi tak dobrze, jak nie wśród kwiatów? 

Lubię prostotę, wierząc w zasadę, że mniej znaczy więcej. Ubóstwiam estetyczne,  unikatowe rzeczy i wnętrza pełne zieleni. Głęboko wierzę w magiczną moc roślin, w ich zbawienny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie.  To udowodnione, że podnoszą poziom endorfin, łagodzą obyczaje, przyspieszają regenerację. Wśród nich lepiej odpoczywamy, oddychamy, wyciszamy się.

PokochajKwiaty.pl to wyjątkowy sklep z roślinami oraz kwiatami do wazonu prosto od ogrodnika, które zawsze dobieram samodzielnie. 

To urzeczywistnienie moich marzeń o miejscu, gdzie  znaleźć można bardzo wymagające rośliny dla koneserów oraz wdzięczne i wytrzymałe kwiaty dla laików, znane i uwielbiane przez wszystkich rodzime gatunki, a także tropikalne białe kruki.

Znajdziecie tutaj nie tylko kwiaty z całego świata, ale także gustowne osłonki, doniczki, nawadniacze i wiele innych. Wszystko czego potrzeba do szczęścia kwitnącym podopiecznym. U nas naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie.

Nowy właściciel powinien wiedzieć co lubi jego roślinka, a co przyprawia ją o utratę liści. Dlatego każda z wysyłanych roślin otrzymuje na drogę instrukcję obsługi. Dzięki niej będą żyli razem długo, zielono i szczęśliwie.

Swoją pasją do kwiatów pragnę dzielić się z innymi, chcę zarażać miłością do roślin i zachęcać do wypełniania naszych mieszkań, biur i domów kwiatami.

Zapraszam do mojego zielonego świata!

 

Dawkuj sobie jednak przeglądanie. Uwaga! Zakupy u nas uzależniają 😉

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl